KONST / Litografier / Litografi 13557093
nr 1355 7093
Hans Richter
(1888-1976), Tyskland
Litografi, Signerad, ej numrerad. Motivet: 27x20 cm
Hans Richter, tysk bildkonstnär född 1888, död 1976.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:32:37
11/10 17:52:28
1.100 kr
18/10 15:43:08
19 okt